Програми

Волинська обласна громадська організація «Волинська обласна лікарняна каса» сприяє у наданні медичної допомоги за наступними програмами:

Програма «Стаціонар»: в державних лікувально-профілактичними закладах.

Програма «Критичні стани»:  інфаркти та інсульти.

Програма «Денний стаціонар».

Програма «Травматологія»: травмпункти.

Програма «Ритуал»
У випадку смерті члена ВОЛК невикористані сплачені ним членські внески, в межах річного забезпечення, повертаються родичам на ритуальні послуги. Виплата здійснюється після пред’явлення свідоцтва про смерть.

Якщо людина протягом 3 років сплачує членські внески і жодного разу не скористалася послугами, ВОЛК повертає до половини сплачених внесків за цей період у вигляді доплати на санаторно-курортне лікування, або зубопротезування в державному закладі.

ВОЛК оплачує  МРТ, СКТ, КТ, якщо людина не користувалася послугами протягом 1 року з моменту останнього використання коштів.

Виплата членам ВОЛК за лікування у Луцькій міській лікарні здійснюється за чеками.

ВОЛК відшкодовує втрати на лікування, якщо член не скористався нашими послугами в медичному закладі з будь-яких причин. Для цього пишеться заява встановленого зразка, або в довільній формі, де зазначається ПІБ, номер членського квитка, телефон, банківські реквізити, копія виписки, чеки.

ВОЛК оплачує послуги в приватних медичних закладах в межах річної суми внеску.
Гемомедика, Гемо-Луцьк, Благомед (крім консультацій лікаря, фізіотерапевтичних процедур, массажу), Українсько-німецька лабораторія, Центр хірургії ока ім. Загурського, центр «Дивосил».