Пам’ятка

Маючи членський квиток ВОЛК та регулярно сплачуючи членські внески Ви маєте доступ до всіх діючих програм. У своїй діяльності ми намагаємося дослухатися до всіх Ваших потреб і побажань, врахувати усі тенденції сучасного ринку медичних послуг.

Окрім Програм додатково необхідно знати наступне:

Оплачується лікування основного діагнозу та його ускладнень протягом курсу лікування відповідно до протоколів МОЗ України.
ВОЛК не забезпечує вітамінами, різного роду препаратами загальнозміцнюючої дії, гомеопатичними, фітопрепаратами, а також препаратами, які не призначені лікарем.

ВОЛК не забезпечує обслуговування, пов’язане із такими захворюваннями та станами: психічними розладами та їх ускладненнями; захворюваннями, причиною яких є зловживання алкоголем, наркотичними чи токсичними речовинами; захворюваннями на туберкульоз; спадковими хворобами, пов’язаними із порушенням хромосомного набору; захворюваннями в результаті військових дій, масових заворушень, страйків; епідеміям, ГРВІ, грип, венеричними захворюваннями, що передаються статевим шляхом; захворюваннями шкіри (псоріаз, екзема), цукровим діабетом, але допускається на суму сплачених внесків.

При поступленні хворих у вихідні та святкові дні, а також нічний час, компенсація за лікування може здійснюватися готівкою на підставі пред’явлених чеків, копії виписки, заяви. Так само, якщо допомога не була отримана з будь-яких причин.

При поступленні до лікувального закладу необхідно пред’явити членський квиток старшій медичній сестрі відділення. У випадку виникнення питань необхідно звернутись до нашого довіреного лікаря безпосередньо у лікувальному закладі, або зателефонувати за номерами телефонів: 24-11-02050 37827050504382896 (голова)

При лікуванні у Шацькій, Любомльській, Ратнівській, Старовижівській, Нововолинській, Іваничівській, В.-Волинській ЦРЛ, Луцькій міській лікарні відшкодування здійснюється на банківську картку на підставі заяви, копії виписки з призначеннями і чеків. Так само при перебуванні у відпустці чи відрядженні за межами області. Ці документи передати в наш офіс (43000, м.Луцьк, вул.С. Бандери, 5) в будь-який зручний для Вас спосіб. Уся інформація перевіряється. При виявленні фактів подання неправдивої інформації, дописування призначень, подання невідповідних чеків і т.д., подані заяви задоволені не будуть.

Членські внески сплачуються через Вашу бухгалтерію. Можна сплачувати додатково за чоловіка / дружину, дітей/. При виході на пенсію, звільненні з роботи людина може продовжувати сплачувати внески самостійно на індивідуальних умовах. Сплата внесків є підтвердженням того, що людина знає та визнає Статут та програмну діяльність ВОГО «ВОЛК»
При виході із організації внески не повертаються, так само, як і не потрібно повертати затрачені нами кошти на Ваше лікування.

Пам’ятайте головне! Ми за Вас дбаємо і для нас важливий кожен член.